clanek-obrazek

Pálení čarodějnic

Na konci dubna 2013, stejně jako v různých koutech Lanškrouna, tak i my v našem Domově pro seniory jsme chystali oheň na pálení čarodějnic. Musím podotknout, že se jich letos opravdu na našem ohništi sletělo velké hejno. Za to děkujeme paní učitelce Daně Kačerovské, která navštívila společně se svými žáky ze ZŠ B. Smetany naši čarodějnickou dílnu. Společnými silami, jsme vyrobili nemálo čarodějnických krasavic. Tradičního ohnivého rituálu konaného na zahradě před Domovem, se zúčastnilo 40 nadšených obyvatelů Domova, kteří mohli při příležitosti letošního prvního grilování ochutnat připravené občerstvení. Labužníkům bylo dopřáno i pravé opékání špekáčků přímo na hranici.

Dobré počasí nám jako každoročně přálo a o dobrou náladu i zábavu se postarali sami obyvatelé Domova vyprávěním různých veselých životních příběhů.

Samozřejmě, že nesmíme opomenout náš máj, který se majestátně vztyčuje nad naším jezírkem. Musím říci, že si jej dámy vyzdobily různě barevnými pentlemi opravdu do krásy. Nejedno oko nám ho závidí. Proto budeme doufat, že nám ho pánové po celý měsíc ustráží, abychom ho mohli na konci měsíce s velkou slávou opět pokácet a zopakovat si příjemně strávené a pohodové odpoledne jako bylo to dnešní.

 


  Kontakt

  Sociální služby Lanškroun
  Janáčkova 1003
  563 01 Lanškroun

  IČO: 75081849
  DIČ: CZ75081849
  Číslo účtu: 198999998/0600