clanek-obrazek

Pyšníme se dalším pohárem

25. srpna 2010 se konal 9. ročník Meziústavních her, jejichž pořadatelem byl Domov pro seniory Moravská Třebová. Her se zúčastnilo 6 družstev. Dvě družstva pořádajícího Domova z Moravské Třebové, Domov u Studánky, Soběsuky, Prostějov a naše družstvo, složené ze tří klientek. Her se zúčastnila paní Anna Součková, Jarmila Čermáková a Květuše Šilarová. Týmy si změřily své síly v pěti disciplínách: navlékání kroužků, kroket, kop na bránu, hod na plechovky a skládání puzzle. Před začátkem zápolení jsme byli provedeni po Domově a u příjemného občerstvení ve společenské místnosti nás mile přivítal starosta Moravské Třebové s ředitelem Domova a sociální pracovnicí. Ti také odstartovali soutěžní dopoledne a souboj mohl začít. Po zápolení následovala polední pauza a po ní vyhlášení výsledků. Náš tým skončil na prvním místě a paní Šilarová zvítězila mezi jednotlivci v kategorii žen. Odvezli jsme si tedy krásný pohár a spoustu hezkých věcných cen. Odpoledne už patřilo jen hudbě, tanci a opékání párků. Výlet do Moravské Třebové se nám tedy opravdu podařil a máme na co vzpomínat.


  Kontakt

  Sociální služby Lanškroun
  Janáčkova 1003
  563 01 Lanškroun

  IČO: 75081849
  DIČ: CZ75081849
  Číslo účtu: 198999998/0600