clanek-obrazek

DUHOVÉ KŘÍDLO 2023

Ve středu 20. září 2023 bylo pro nás magické datum, díky kterému jsme si dovezli ze Svitav dvě ocenění v rámci Duhového křídla.

Už jedenáct let pořádají Pardubický kraj a Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje slavnostní večer spojený s oceněním těch, kteří pracují v sociálních službách a ve prospěch osob se zdravotním postižením. Nejvyšším oceněním je takzvané Duhové křídlo, keramický kachel od sochaře Miroslava Chaloupky se symbolem andělského křídla v pestrých barvách, tak, jako jsou pestré příběhy, které přináší život.

Ocenění bylo rozděleno do čtyř kategorií – profesionál, dobrovolník/filantrop, poskytovatel sociálních služeb, Cena Michala Hašta za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením a Cena radního Pavla Šotoly.

Nejvyšší ocenění v kategorii profesionál si odvezl do Lanškrouna náš „pan ředitel“ Ing. Milan Minář, gratulujeme a jsme rádi, že toto ocenění získal. Je to také poděkování za jeho dlouhodobou práci v Sociálních službách Lanškroun.

Ani Domov nezůstal pozadu a v kategorii poskytovatel sociálních služeb si do Lanškrouna odvezl diplom a byl jedním ze třech finalistů.


  Kontakt

  Sociální služby Lanškroun
  Janáčkova 1003
  563 01 Lanškroun

  IČO: 75081849
  DIČ: CZ75081849
  Číslo účtu: 198999998/0600