clanek-obrazek

Co nového v Domově pro seniory

Čas plyne jako voda a život v Domově pro seniory také. Máme tu nový rok 2008 a je krásné se ohlédnou zpátky a zjistit kolik práce a píle má Domov pro seniory za sebou.

Ke konci roku 2007 byl Domov doplněn novým krásným nábytkem jako např. sedačky na patrech, stolečky pro příjemné posezení u kávy, doplnění pokojů a spoustu dalšího. Nesmíme zapomenout na nově pestře vymalované prostory Domova jako je jídelna, kaple a vstupní hala. Vstupem do roku 2008 jsme zahájili naše pravidelné volnočasové aktivity, na které klienti Domova rozvíjí své schopnosti a dovednosti. Každý týden nás navštěvuje canisterapeutický pejsek Felix, který potěší svou bezprostředností.

Klienti Domova se také zúčastnili velkého sportovního dne, kde si mohli vyzkoušet disciplíny jako např. kuželky, břišní tance, jízda na rotopedu a základy první pomoci. Cílem sportovního dne nebylo vyhrát, ale zúčastnit se. Další velkou akcí, která se konala, byla exkurze v nové lanškrounské hasičárně. Přivítali nás s velkou vstřícností, popsali nám a ukázali hasičská auta a předvedli nám ukázku zásahového výcviku, při kterém nechybělo tradiční sjíždění po tyči. Tímto bychom chtěli velice poděkovat nejenom panu Jiřímu Katzerovi, který celou exkurzi vedl, ale i hasičům, kteří právě vykonávali službu za jejich ochotu. Do nového roku máme připraveno mnoho dalších aktivit jako např. masopustní veselici, sportovní turnaje a spoustu dalšího.

Pokud byste se i Vy do budoucna chtěli přihlásit k pobytu v Domově, bližší informace najdete v sekci „Informace o přijetí do Domova“ na našich webových stránkách.


  Kontakt

  Sociální služby Lanškroun
  Janáčkova 1003
  563 01 Lanškroun

  IČO: 75081849
  DIČ: CZ75081849
  Číslo účtu: 198999998/0600