clanek-obrazek

***10. Výročí Domova pro seniory Lanškroun***

Ve středu 7. září 2016 byl pro nás den s velkým D. Po posledních zamračených dnech, se na nás hned ráno usmívalo sluníčko a velké přípravy mohly začít. Postavil se stan, upravilo se okolí, připravilo se občerstvení, technika, nesměly chybět nafukovací balónky s číslem deset a oslava tak mohla začít.

Oslava byla zahájena panem ředitelem Ing. Milanem Minářem, který popřál Domovu pro seniory Lanškroun jen to nejlepší, další krásná přání vyzněla z úst pana starosty Mgr. Radima Vetchého, pana tajemníka Mgr. Jaroslava Brandejsa MBA LL. M. a od vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví paní Věry Ptáčkové.

Prvním vystoupením nás potěšil svými písničkami a vyprávěním imitátor Vladimír Walda Nerušil, který svým vzhledem a podobou připomínal známého zpěváka Waldemara Matušku. Po vystoupení nesmělo chybět rozkrajování třípatrového dortu. Při dalším vystoupení nám své taneční umění předvedl pejsek se slečnou Zuzanou Klimešovou. A jako třešnička na dortu mezi nás přišli poníci se slečnou Lucií Peškovou.  Pro děti bylo připravené malování na obličej, o které se postarala paní Petra Straková.

Velké poděkovaní také patří společnosti Tropico, která nám zajistila pitný režim svými 100% přírodními koncentrovanými džusy a kávou. K občerstvení nechyběly koláče z Pekařství a cukrářství Sázava, listové pečivo a melouny. Závěrečným vyvrcholením akce byl překrásný ohňostroj. Za finanční dar velmi děkujeme panu Jiřímu Smetanovi.

Děkujeme také všem, kteří se na oslavě podíleli. A popřejme tak Domovu pro seniory Lanškroun spoustu dalších spokojených let, šikovné zaměstnance jako doposud a spokojené klienty.

 


  Kontakt

  Sociální služby Lanškroun
  Janáčkova 1003
  563 01 Lanškroun

  IČO: 75081849
  DIČ: CZ75081849
  Číslo účtu: 198999998/0600